پیام هیات مدیره:

با نام و ياد خداوند متعال و با عرض سلام و خير مقدم حضور يكايك سهامداران محترم، گزارش هيأت مديره به مجمع عمومي عادي صاحبان سهام شركت سرمايه گذاري پاک اندیشان امین (سهامی خاص) سال مالی منتهی به ۳۱/۰۳/۱۳۹۸ را به استحضار مي رساند.

در سال حمایت از کالای ایرانی مفتخر هستیم به استحضار برسانیم سود خالص ۱۴۴ میلیارد ریالی و بازده ۴۸ درصدی برای دارائیها و ۹۰ درصدی برای حقوق صاحبان سهام به ارمغان آورده ایم و مصمم هستیم زمینه رشد و ترقی شرکت را فراهم آورده و زمینه ثبت شرکت به عنوان یک نهاد مالی نزد سازمان بورس و اوراق بهادار را فراهم سازیم.

کسب سود خالص ۱۴۳ میلیارد ریالی، داشتن استراتژي فعال در معاملات بورسي و توجه به مديريت ريسك شركت، تمركز بخش مهمي از نقدينگي شركت به سمت سهام با نقدشوندگی بالا و کسب بازدهی ۹۰ درصدی برای صاحبان سهام از جمله دستاوردهاي هيأت مديره و كاركنان شركت براي سهامداران گرامي بوده است.

خروج از سهام کم بازده و زیان ده، اجرای برنامه افزایش سرمایه تا مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال و ثبت شرکت به عنوان یک نهاد مالی نزد سازمان بورس و اوراق بهادار از جمله برنامه های هیأت مدیره در سال مالی آینده می باشد.

شرکت سرمایه گذاری پاک اندیشان امین با بهره مندی از حمایت سهامداران عمده و تکیه بر دانش و تجریه نیروی انسانی متخصص در سطوح مدیریتی و کارشناسی سرمایه گذاری آوا نوین، تلاش بی وقفه­ای را برای پیشرفت در چارچوب برنامه راهبردی خود آغاز نموده است که از جمله آنها می توان به ارزیابی و مدیریت سرمایه گذاریها، توسعه سرمایه گذاری ها و فعالیت در صنایع سودده، افزایش نقدشوندگی پرتفوی شرکت و هدایت برنامه ارتقاء ساختار پرتفوی و در نهایت تحلیل وضعیت مالی و عملیاتی شرکت های سرمایه پذیر اشاره نمود.

هیأت مدیره شرکت معتقد است تمامی موفقیت‏های کسب‌شده در سایه حمایت بی‌دریغ و با پشتوانه سهامداران عمده حاصل شده است. تعامل مطلوب و استفاده از نظرات و بیان انتقادات سازنده سهامداران محترم، مطمئناً چراغ راه اهداف ما در آینده نیز خواهد بود. در این راستا، بهره مندی از نظرات و رهنمودهای سهامداران را، ارج نهاده و آن را بستری مناسب جهت بهبود فرآیندهای تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی خود می‏دانیم.

امید است که در ادامه مسیر بتوان با بکار گیری ظرفیت های بالقوه شرکت و تحلیل مناسب فرصت ها از موقعیت های پیش رو، حداکثر بهره بهینه را برده و با برنامه ریزی دقیق جهت پیشبرد سرمایه گذاری های انجام شده، پیشرفت و تعالی روز افزون شرکت را نظاره گر باشیم .

هیأت مدیره